יום רביעי, נובמבר 25, 2015

את מתנהגת כמו זונה מטומטמת*

ומאבדת הכל בדרך. את לא בוחרת בבחירות הנכונות, ואז את שואלת למה כל זה קורה לך. אולי אם תתאמצי יותר מקצת יותר מכלום, תראי תוצאות, אבל בינתיים את נתת לחיים לחלוף מבלי להניד עפעף. ועכשיו היא עוזבת אותך בדמעות אחרי שאת שכחת מי את , והיא אומרת לכל החברים שלה שהם צדקו לגבייך, ואת נותרת שם, מגרדת בראש, עם יותר שאלות משהיו לך אי פעם, ויותר תשובות ברורות מאליהן. את עומדת שם ותוהה על קנקנך, ועל הכוס שלך שזכתה לכל כך הרבה כינויי גנאי. את דוקא אוהבת אותה, את הכוס שלך, אבל את לא רוצה יותר גינויים.

את נזכרת איך שכבת איתה בדמעות ואהבת אותה בפעם האחרונה לפני שהיד שלה שיחררה אחיזה, ואת תוהה אם אי פעם תחזרו להיות ככה שוב ואת חושבת שכן, ואת יודעת שאת תוכיחי אחרת לכל העולם ובעיקר לעצמך, אבל בינתיים את עונה תשובות מתחכמות להודעות נאצה שאת מקבלת באי-מייל מהחברות הכי טובות שלה ומקווה שהיא לא תשים לב כמה כואב לך שהיא עזבה, כי את כל כך טובה בלא-להראות את הקלפים שלך אף פעם, גם כשצריך.

אבל את לא זונה מטומטמת, את בסך הכל ילדה תמימה שהלכה לאיבוד בתוך כל העולם הזה שמבטיח לה אשליות כוזבות, מחפשת אהבה בכוסות משקה ומבקשת שיגידו לה כן בכל מחיר. את עוד תלמדי מה מגיע לך, ושאין לך מחיר, ושגם אילו היה לך הוא לא היה נמוך כל כך. הלואי שידעת מה שלומך. הלואי שכולם ידעו.

*זונה מטומטמת = זונות חכמות גובות כסף, וזונות מטומטמות מוכרות את עצמן בחינם. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה